תפריט

מחפשים את המקום המושלם לחתונה קטנה עד 50 אנשים? כך תבחרו מקום לחתונה קטנה בשרון

מחפשים את המקום המושלם לחתונה קטנה עד 50 אנשים? כך תבחרו מקום לחתונה קטנה בשרון

החודשים האחרונים הם ימי קורונה, והם מביאים עימם אתגרים בריאותיים, כלכליים וחברתיים רבים – אבל ביחד איתם, מנשבות גם רוחות של שינוי חיובי, כמו למשל אירועים קטנים ואינטימיים במקום אירועי ענק בתקציבים לא הגיוניים. מי שחיכו להזדמנות לערוך חתונה קטנה ואינטימית, יגלו כי ממש בימים אלה – לאבא לא תהיה רשימה ארוכה של מוזמנים מהעבודה, הסבתא מצד הדודה לא תבקש להזמין גם את משפחת החתן מדרגה שלישית שלה, והדודים מאמריקה – יכולים להשתתף בחתונה בלי הטרחה של להגיע לארץ במיוחד. איך עושים את זה?

כל הסודות לחתונה מושלמת עם המעגל הכי קרוב של האהובים, ואפילו טיפים לבחירת מקום מושלם לחתונה קטנה בשרון – לפניכם.

הגיע הזמן לחשוב על אירוע חתונה קטן ומחבק

אם הלב שלכם מבקש לערוך את החתונה שלכם כאירוע קטן ואינטימי – חשוב שתדעו כי היום, חתונה בזמן קורונה חייבת על פי חוק להיות אירוע ממועט משתתפים. זו ההזדמנות שלכם לנצל את חלון ההזדמנויות ולתכנן חתונה קטנה ואינטימית שתקיף אתכם באהבה של היקרים לכם בלבד.

אין הרבה מתחמים המאפשרים מקום לחתונה קטנה מאוד, אבל אלו שכן ערוכים להציע חתונה קטנה, מזמינים אתכם לתכנן אירוע חלומי: עם תפריט גורמה מדוקדק ועשיר, עם אפשרויות מגוונות ורבות לתוספות ופינוקים עבורכם ועבור כלל האורחים, ועם מרחב ירוק, מזמין ומעוצב לאירוע המיוחד שלכם.

בנוסף למקום מושלם לחתונה קטנה ואינטימית, מתחם ג'וב אנד ג'וי נערך עם מערכת טכנולוגית מתקדמת ומצלמות איכותיות לשידור ב-LIVE אינטראקטיבי דרך ה-ZOOM, שמאפשר לכל המוזמנים שלא יהיו נוכחים פיזית באירוע, להשתתף ולהגיב בזמן אמיתי. ולכם הזוג המלכותי יתאפשר לראות אותם על מסך ענק לאורך כל הטקס. את צילום האירוע ל – ZOOM תוכלו לקבל למזכרת לאחר תום החתונה שלכם.

אירוע החתונה שלכם מסמל את תחילת החיים המשותפים שלכם. אתם יוצאים לדרך חדשה, במהלכה תטפחו קריירה ותגדלו משפחה ביחד. את המשאבים שלכם, אתם רוצים לשמור לאתגרי היום יום של החיים המשותפים.

חתונה קטנה ואינטימית מאפשרת לכם לא רק להיות מוקפים באהבה, אלא גם לייצר אירוע מושלם – בתקציב נמוך משמעותית (שלשה אפסים במקום ארבעה אפסים) מזה שהיה נדרש מכם לתכנון והפקה של אירוע בעל מאות משתתפים, את חלקם אתם אולי בכלל לא מכירים באופן עמוק.

לצורך אישורי ההשתתפות בחתונה ב-ZOOM, ניתן להעזר בחברות המיועדות לכך, שיש להן גם מערכת סליקה. אין ספק שרבים מתוך המוזמנים ל-ZOOM יהיו מעוניינים להשתתף ולסייע לכם בתחילת הדרך, על ידי מתנה כספית, למרות ואולי דווקא בגלל שלא ישתתפו פיזית באירוע. זה כמובן יסייע לכם, הזוג הצעיר, או ההורים, לצאת מאירוע החתונה ללא חובות כבדים, ואולי להיפך, עם יתרה כספית בחשבון הבנק שלכם, מה שכמובן יאפשר לכם תחילת דרך חדשה ומאושרת יותר.

מתחם ג'וב אנד ג'וי – כל מה שאתם מחפשים להפקת חתונה קטנה בשרון

אם אתם מתכננים אירוע מושלם וממועט משתתפים פיזית, אתם בוודאי רוצים שהמתחם שתבחרו יציע לכם:

  • מיקום מרכזי עם נוף מדהים, הגעה פשוטה וחנייה נגישה בכמות מספיקה
  • מתחם מעוצב ומזמין לשלבים השונים של החתונה שלכם, כולל החופה, הארוחה, ה"מינגלינג", חדר התייחדות וצימר כלולות בוהמייני מפנק.
  • ליווי אישי שיתאים בדיוק למה שאתם מבקשים באירוע שלכם
  • תפריט גורמה מפנק שיתאים להעדפות שלכם ושל המספר הקטן של האורחים החשובים איתם תחלקו את הרגע המשמעותי שלכם
  • תוספות ופינוקים שיהפכו את האירוע למושלם.

במתחם ג'וב אנד ג'וי, המנוהל על ידי סמדר ואריק גלבוע, תמצאו את כל אלה, ועוד הרבה יותר:

  • מערכת מצלמות איכותיות שתאפשרנה שידור מקצועי בלייב של האירוע שלכם ב – ZOOM, שיאפשר להזמין מאות אנשים ל"השתתפות מרחוק" ויספק לכם את הוידאו למזכרת בסוף האירוע
  • חדר התייחדות מעוצב, מרווח ונעים שיעמוד לשימושכם לאורך כל האירוע
  • לינה מפנקת בליל החתונה בצימר כלולות בוהמייני, עם מתקני ספא וארוחת בוקר הכי הכי שיש
  • ליווי אישי, קשוב, ומלא תשומת לב, לאורך התכנון וההפקה של החתונה הייחודית שלכם, עם קשב וכוונה להגשים את כל החלומות, לחתונה שתהיה הערב הטוב בחייכם, וזיכרון ראשון מתוק של תחילת החיים המשותפים

צוות ג'וב אנד ג'וי מזמין אתכם להכנס ולהנות מהסיורים הוירטואלים שלנו. התקשרו עימנו לתיאום ביקור וספרו לנו על החלום שלכם עבור חתונה קטנה ואינטימית בשרון, וביחד נהפוך את החלום הזה למציאות!