תפריט

כי החתונה שלכם היא שלכם – כך תמצאו מקום לחתונה אינטימית עד 50 איש

כי החתונה שלכם היא שלכם – כך תמצאו מקום לחתונה אינטימית עד 50 איש

בישראל של המאה ה – 21, המספר הממוצע של מוזמנים לחתונות עולה על – 250. העלות הממוצעת של אירוע חתונה בן 200 מוזמנים ומעלה עולה על 100,000 ₪. האירוע רב המשתתפים מתוכנן לא פעם כתוצאה מלחץ של המשפחות, ומותיר את הזוג הצעיר עם אירוע פחות אינטימי, עם המון פרצופים לא מוכרים ברגעים הכי חשובים של החיים – ועם חובות גדולים בתחילת החיים.

משבר הקורונה שפקד אותנו לאחרונה הפך את האירועים מרובי המשתתפים האלה אסורים, ופתח דלת להזדמנות חדשה – חתונה בזמן קורונה. זוהי חתונה קטנה ואינטימית, שבה אתם מוקפים במעגל האהובים שלכם. בלי אורחים ממעגלים מרוחקים, בלי פרצופים לא מוכרים בחתונה שלכם, ובלי אירועי ענק בעלויות של שש ספרות.

ביחד עם זאת, חידושים טכנולוגיים והצעות מפתיעות עשויות לאפשר לכם "להזמין בלי להזמין" מעגלי משתתפים בלתי מוגבלים, שמצד אחד ייקחו חלק בחתונה שלכם, ומצד שני – ישאירו אתכם מוקפים במעגל הראשון של החברים והאהובים. מי שמחפשים מקום לחתונה אינטימית עד 50 איש – יגלו עולם חדש של אפשרויות, לחתונה קטנה ואינטימית בלי להעליב אף אחד. מקום מושלם לחתונה קטנה מאוד יאפשר לכם ליהנות מכל העולמות, עם ציוד משוכלל וליווי אישי שישלח מסרים של אהבה וביחד – לכל מוזמן שתבחרו, בכל מקום בעולם.

כך תנצלו את משבר הקורונה על מנת לתכנן ולבצע את החתונה האינטימית המושלמת שלכם.

מקום לחתונה אינטימית עד 50 איש – יש דבר כזה!

אירועי החתונה בישראל הפכו כבר מזמן דבר גדול, יש שיאמרו – גדול מידי. כשיש לכם 200, 300 או אפילו יותר מ-400 מוזמנים בערב הכי אינטימי של החיים, אתם לא תמיד מצליחים להגיע לכל אחד מהמוזמנים ולשאול לשלומו. הקבוצה הקרובה של החברים הכי טובים נעלמת בים של פרצופים מוכרים פחות, והחוויה המחבקת הולכת לאיבוד.

מי שמתאימה להם יותר חתונה קטנה ואינטימית של עד 50 אנשים, מוצאים את עצמם מתמודדים עם הציפיות והחלומות של אחרים בנוגע לערב הכי חשוב בחייהם, ולא אחת גם נכנעים ללחצים. היום, אפשר להגשים את החלום, לתכנן חתונה בזמן קורונה, להזמין קומץ קטן של הקרובים לכם ביותר, לאפשר לעצמכם תפריט מפנק, "ביחדנס" בלתי נשכח, ואפילו תוספת תוכן כמו הופעה לאירוע שלכם, שיהפוך אותו בלתי נשכח – וכל זאת, בתקציבים זעומים ביחס לתקציבי האירועים מרובי המשתתפים. חתונה קטנה ואינטימית מאפשרת יותר מאשר רק חגיגה אמיתית של הבחירה לחיות ביחד את שארית חייכם – היא מאפשרת לחלוק את הרגע החשוב הזה עם ההורים, האחים, הקרובים והחברים הכי טובים – בלי להתפשר.

חתונה עד 50 איש – למה שלא תזמינו מעגלים מרוחקים יותר להשתתף בשמחה מרחוק?

בישראל, מספר מצומצם של מתחמים המציעים אירוח אירועים קטנים ממש וחתונות של עד חמישים אנשים. חלק מהם, כמו למשל מתחם ג'וב אנד ג'וי אודותיו נפרט בהמשך, מציע שילוב מושלם בין חתונה קטנה לבין מספר אורחים בלתי מוגבל: צוות מקצועי ילווה את כל האירוע, מתחילתו עד סופו, ויאפשר שידור בלייב באמצעות ZOOM, כולל תצוגה במסך ענק של האירוע.

את האירוע ב – ZOOM תוכלו לחלוק עם מספר רב מאד של משתתפים, מכל מקום בעולם, וכך תוכלו לקבל מחיאות כפיים בדרך לחופה ובמשך טקס החופה, לשיר ביחד, לדבר בזמן אמת עם הדודה מאמריקה – בלי לחייב אותה להגיע לאירוע פיזית. אפשרות זו היא מתנה גם לזוג הצעיר ולעיתים גם למוזמנים, שישמחו לחגוג איתכם מהבית.

מתחם ג'וב אנד ג'וי – מקום מושלם לחתונה קטנה בשרון

אין הרבה מתחמים שיציעו לכם אירוע קטן ואינטימי, שערוך בצורה מושלמת – אבל מתחם ג'וב אנד ג'וי בשרון, מתחם אינטימי, משפחתי, יצירתי ומרהיב – הוא בדיוק כזה. במתחם תמצאו גן טוסקני הצופה אל נוף עוצר נשימה הנפרש למרגלותיכם, והמשלב בתוכו צמחיה עשירה ויצירות אומנות ייחודיות שיאפשרו אירוע רומנטי במיוחד, אירוח בצימר בוהמייני מפנק במיוחד, תפריט גורמה שיתוכנן אישית אתכם ועם השף, ועוד המון פינוקים.

אתם מוזמנים להיכנס לסיורים הוירטואליים שלנו, להתרשם וליצור עימנו קשר. נשמח לתכנן וללוות אתכם ברגעים הכי מאושרים של תחילת החיים המשותפים – בדיוק על פי ההעדפות שלכם.