תפריט

השכרת חדרי ישיבות – למי זה מתאים?

השכרת חדרי ישיבות – למי זה מתאים?

היום, לא תמצאו ארגון או עסק שאין לו חדר מובנה שנועד לישיבות. ביחד עם זאת, תחום השכרת חדרי ישיבות וניהול ימי ישיבות מחוץ למשרד הינו תחום שוקק, המאפשר לארגונים, צוותי הנהלה ובתי עסק לנהל ישיבות מחוץ למשרד, בנוף אחר ובתנאים אחרים. למי מתאימה השכרת חדרי ישיבות, ובאילו מקרים מומלץ שגם אתם תשקלו להשכיר חדר ישיבות ולנהל מפגשים מחוץ למשרד?

חדרי ישיבות מחוץ למשרד – סטנדרט אחר לגמרי

גם ארגונים שהקפידו על עיצוב מרשים של חדר הישיבות שלהם, מגלים כי חדרי הישיבות לא תמיד מאובזרים באופן מתאים עבור כל ישיבה, שהישיבה בחדר הישיבות שלכם אינה מאפשרת דיון ארוך ושקט בנוגע לנושאים חשובים במיוחד (למשל – בשל הפרעות מצד עובדים ולקוחות, בשל תכנון אקוסטי לקוי, וכדומה), ובסופו של יום – שהישיבות בחדר הישיבות הפנים משרדי אינן יעילות כפי שהייתם אולי רוצים שתהיינה.

הפתרון הוא כמובן ניהול ישיבות בחדרי ישיבת להשכרה – אולם אין כל צורך לערוך כל ישיבה מחוץ למשרד. ישיבות חשובות במיוחד, אליהן מוזמנים אנשי מקצוע, ואולי כאלה הדורשות שימוש בטכנולוגיה שחדר הישיבות הפנימי שלכם לא מאובזר בה – מזמינים אתכם לשקול השכרה חד פעמית של חדר ישיבות מחוץ למשרד, לטובת ישיבה יעילה במיוחד.

השכרת חדרי ישיבות

לחשוב מחוץ לקופסה – בנופים של מחוץ למשרד

עוד שיקול משמעותי עבור השכרת חדרי ישיבות היא הרצון מטעם חברי ההנהלה הבכירים "להחליף אווירה". זה רלוונטי בעיקר לישיבות חשובות במיוחד – למשל, בישיבות התנעה של נושאים או כיווני פעולה חדשים; בישיבות קריאייטיב; בישיבות בהשתתפות צוות מקצועי שמגיע במיוחד, שותפים פוטנציאליים או לקוחות חדשים גדולים – כל אלה עשויים להצדיק השכרת חדר ישיבות, לטובת "שינוי אווירה". אין ספק, כי אותו שינוי של אווירה מביא אנרגיות חדשות לסביבת הישיבה העסקית – ורעיונות חדשים, יצירתיים, צבעוניים, ומרתקים מועלים באופן תכוף יותר.

אם כן, למי מתאימה השכרת חדרי ישיבות בשרון ובכלל – מחוץ למשרד?

מכל זאת עולה, שהשכרת חדרי ישיבות לימי ישיבה מחוץ למשרד היא נכונה עבור כל ארגון, בחלק מהישיבות והמפגשים העסקיים שהוא מקיים. השאלה, אם כן, אינה למי מתאימה השכרת חדרי ישיבות – אלא מתי היא מתאימה, ובאילו מהישיבות שלכם כדאי לבחור להשכיר חדר ישיבות מאובזר ולנהל את הישיבה מחוץ למשרד.

​ג'וב אנד ג'וי – כל מה שאפשר לצפות מהשכרת חדרי ישיבות בשרון – ועוד קצת
​מתחם ג'וב אנד ג'וי הוא מתחם ייעודי ומקצועי לחדרי ישיבות להשכרה המשלב באופן מחושב ומלא תשומת לב, בין מתחמי עבודה ודיון עסקיים מאובזרים, מעוצבים לנוחותכם ומקצועיים לעילא ולעילא – לבין מגע אישי וניהול מלא אכפתיות, כולל כיבוד מושקע ומפנק (החל מכוס קפה, וכלה בארוחת צהריים בבישול גורמה, לבחירתכם) – וכל זאת, על מנת לאפשר לישיבות המתנהלות במתחם להתנהל במלוא היעילות והיצירתיות.

כבר עם בואכם ימתין עבורכם חדר הישיבות שלכם להיום כשהוא מוכן לכם, על פי צורת הישיבה האופטימאלית לכם, ומאובזר בכל מה שתצטרכו ליום הישיבות מחוץ למשרד. לאורך כל היום, נהיה שם כדי לוודא שהאירוח במתחם חדרי הישיבות להשכרה מבית ג'וב אנד ג'וי עומד בציפיותיכם ומאפשר גם לכם חשיבה יצירתית ומקורית, פתרונות חדשים (גם לבעיות ישנות), שיחה מקצועית נעימה ופורה – ויום יוצא דופן ונעים במתחם.

לפרטים נוספים על השכרת חדרי ישיבות בשרון, השאירו פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!