תפריט

חתונה קטנה – איך מתחתנים בזמן קורונה?

חתונה קטנה – איך מתחתנים בזמן קורונה?

חתונה היא אירוע שרבים (ובעיקר רבות) מאיתנו מתכננים לאורך זמן רב. אנחנו חושבים על מה שנלבש, מי שיהיה שם ללוות אותנו לזרועות השותף החדש לחיים… על פס קול של אירוע מרגש זה ועל התפריט המדוקדק שיבטא את האהבה שלנו – זה לזה, כמו גם לקבוצת המוזמנים שבחרנו לחלוק איתם את רגעי האושר החד פעמיים האלה.

בשנים האחרונות, חתונות הפכו לעיתים למעין מופע ראווה בעל מאות מוזמנים, לא את כולם אנחנו מכירים באופן אישי ועמוק. האירוע הפך גדול ויקר, האינטימיות האופיינית לרגע המיוחד הזה, נדמה שכמעט נעלמה.

בחלק מהמקרים, חתונה אינטימית עשויה להיות בחירה מתאימה יותר לבני הזוג, שאולי נכנעים ללחצי המשפחה או מעגלי החברים ההולכים וגדלים, מה שיוצר את הלופ של "מזמין – מוזמן".

וירוס הקורונה הביא איתו שינויים כמעט בכל היבטי החיים, ואחד מהם הוא האיסור על התקהלות. ואנחנו אומרים – בואו ננצל את האפשרות המדהימה הזו לחגוג את האהבה בחתונה קטנה ואינטימית, וביחד עם זאת – נאפשר לכל מעגל של חברים ומכרים (גם אלה מהעבודה של אמא ואבא) לחגוג איתנו – מרחוק. ולא רק כל אלה, אלא שבסיכומו של יום, תישאר לכם מזכרת מיוחדת, בצורת סרטון וידאו, מהאירוע ששודר ב – LIVE לכל המוזמנים מרחוק – קבלו את הטרנד החדש, לחתונה בזמן קורונה.

חתונה קטנה, מתנה גדולה

ברגע החופה שלכם, אתם רוצים את ההורים שלכם לידכם. אתם רוצים את החבר והחברה הטובים, ואולי עוד קומץ קטן של אנשים. למה שלא תגשימו את החלום הזה, ותתכננו חתונה קטנה ואינטימית, עם מאות מוזמנים שילוו אתכם – מרחוק?

היתרונות והמתנות בבחירה לערוך חתונה קטנה ואינטימית הם רבים: אתם מוקפים באנשים הכי קרובים לכם ולא נכנעים ללחצים להזמין את מי שלא חשוב לכם באמת; ביחד עם זאת – אתם מוזמנים לבחור מספר רב של מוזמנים שישתתפו בחתונה שלכם, דרך ה- ZOOM בזמן אמיתי, שישודר בצורה מקצועית וגם יוצג מעל מסך ענק, כך שגם המוזמנים מרחוק יוכלו לשיר איתכם, למחוא כפיים בחופה ובדרך לחופה, ולחוות את הרגעים החשובים – בלי לצאת מהבית.

עלות האירוע פחותה בהרבה, ואין צורך להתחיל את החיים המשותפים בחובות כבדים. תוכלו לשמור את כספי החתונה שנחסכו, ולבזבז אותם בירח דבש בלתי נשכח ביעד אקזוטי… יותר מכך, סביר להניח שרבים מהמוזמנים לזום יעבירו לכם סכומים בביט (או בכל מערכת סליקה) למרות שלא תהיה לכם כל הוצאה בגינם.

לא נעים להזכיר, אבל בחתונות מרובות משתתפים לא כל האורחים מתייחסים להשתתפות באירוע שלכם באותה ההתרגשות כמו זו שתאפיין את החברים הקרובים אליכם באמת. יש כאלה שישמחו בשמחתכם מרחוק, בנוחות הבית שלהם – יותר ממה שישמחו אם יצטרכו להשתתף פיזית באירוע.

מקום מושלם לחתונה קטנה

JOB&JOY הוא מתחם מושלם לחתונה קטנה אינטימית קטנה בשרון. מתחם פתוח רחב ידיים מעוצב ומשובץ אמנות ויצירה, גינה פורחת ומרפסת בנוף עוצר נשימה, מחכים לקבוצת האורחים הנבחרת שלכם. חדר מעוצב עבור החתן והכלה יאפשר את אותם רגעים של שקט, לפני החופה או במהלך האירוע.

תפריט מושקע, שיתאים בדיוק לרצונות שלכם ולאורחים שתזמינו, יתוכנן ביחד איתכם לקראת האירוע. במתחם ג'וב אנד ג'וי תוכלו למצוא גם צימר בוהמייני מושלם לליל החתונה – עם ג'קוזי מפנק, סאונה, גן רחב ידיים עם פינות ישיבה אינטימיות, ועוד פינוקים. כך, לא תצטרכו לנסוע הביתה לאחר האירוע – תוכלו להישאר בנינוחות עד הבוקר, ולעכל את האירוע משנה החיים שעברתם, עם קבוצת האנשים הקרובים לכם באמת.

אם גם אתם חולמים על חתונה קטנה ואינטימית, עידן הקורונה מאפשר לכם להגשים את החלום. התקשרו אלינו ובואו לבקר במתחם ג'וב אנד ג'וי, מתחם פורח, חי ומלא אהבה שיהיה מקום מושלם לחתונה קטנה. ניתן לבקר ולהתרשם במיידית גם בסיורים הוירטואלים שבאתר.

נשמח להפוך את החלום שלכם למציאות!